KONST / Litografier / Färglitografi 14332028
nr 1433 2028
Färglitografi
Gösta Gustavson. Signerad, "utsikt från Norrmälarstrand. Signerad, numrerad 46/300, daterad 1987. Färglitografi, bildmått: 44x55cm, yttermått inklusive ram: 59x69cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:49:22
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
22 nov